Jeugd Ledenpartij zondag 25 augustus 2013
A klasse
1e prijs: Mirte Klazinga en Herre Kleefstra
2e prijs: Frank Scheffer en Douwe Uythof
B klasse
1e prijs: Rhys Spek en Tessa Kingma
2e prijs: Mika Visser en Pasqualle van der Veen
verl ronde:
1e prijs: Marten Dijkstra en Femke Posthumus
2e prijs: Melissa Visser en Jelmer Suierveld
Uitslag Sponsor/leden Partij V.v.V. Klaas Mug 2013
A klasse
1e prijs: Waard.nl
Syte Wassenaar, Jan de Waard sr, en Chris Wassenaar
2e prijs: Feenstra Metsel en Voegbedrijf
Otte Bruinsma, Rienk Feenstra en Jan Jaap Feenstra.
B klasse
1e prijs: W.J Reitsma Timmer aannemersbedrijf Jan Bart Suierveld, Willem Reitsma en Erik van Bruxvoort
2e prijs:
Anne de Boer, Romke Sybesma en Jan Anton Klazinga
Winnaars Mid Simmer Partij Jeugd 2013
jongens
1e prijs: Jelmer Suierveld
2e prijs: Lennart Kingma
3e prijs: Rijs Spek
meisjes
1e prijs: Fabienne Kooistra
2e prijs: Pasqualle van der Veen
3e prijs: Rixt Visser
4e prijs: Gabrielle van der Veen
Winnaars Mid Simmer Partij Senioren
heren
1e prijs: Danny van den Berg
2e prijs: Jelle Kingma
3e prijs: Reinder Bouma
dames
1e prijs: Rianne Hiemstra
Winnaars 1e ledenpartij jeugd 5 mei 2013
4 partuur in de A klasse
Hier was de eerste prijs na drie overwinningen voor Harm van der Ploeg en Mirte Klazinga voor de tweede prijs moest er aardig geteld worden en gaven de punten in het laatste eerst de doorslag en was de tweede prijs voor Hanne Bouma en Lars Kingma
1e prijs
Harm van der Ploeg en Mirte Klazinga
2e prijs
Lars Kingma en Hanne Bouma
In de B klasse stonden er 7 partuur op de lijst.
Hier was de 1e prijs
Lennart Kingma en Marten Dijkstra
2e prijs
Rhys Spek en Wendy van der Veen
1e prijs in de verliezersronde
Melissa Visser en Anneke Zittema
Het kaatsseizoen ging op 5 mei van start met een combinatie leden zes dorpenpartij. Helaas iets te weinig deelname voor een aparte dames klasse maar wel een mooie lijst van 8 gelijkwaardige parturen.
Prachtig kaatsweer was het met wel een stevige zijwind waardoor er toch veel buitenslagen waren in de eerste partijen. In de finale waren na een spannende finale van 5-4 6-2 de fraaie kransen voor:
partuur 6
Reinder Bouma
Sjoerd Bronger
Fetze Jan Kooistra
2e prijs
Jolanda Kingma Tilstra
Richard Heeres
Frits Wigarda
1e prijs verliezers ronde
Durk Scheen
Herman Heeres
Roelof Hiemstra