Hier vindt u alle uitslagen voor de ledenpartijen van 2015.
Heeft u zelf leuke foto's gemaakt, stuur ze naar klaskekooistra@hotmail.com en ik zorg dat ze op de website komen.
Bitterbalpartij 13 september 2015
Dames
1e prijs
Agnes Dijkstra
Anne Wieke Bouma
Anna Sijtsma
2e prijs
Rianne Hiemstra
Maaike Hiemstra
Anneke Hiemstra
Heren
1e prijs
Paul Kooistra
Frank Scheffer
Ignarts Bakker
2e prijs
Robert Broeders
Danny van den Berg
Tiemen Dijkstra
3e prijs
Hein Rodenhuis
Maurice Kooistra
Bauke van der Ploeg
1e prijs
verl ronde
Richard van der Veen
Rene Dijkstra
Vincent Rump
2e prijs
verl ronde
Erik van Bruxvoort
Anne Wigarda
Cor Rodenhuis
De prijswinnaars van ouderkindkaatsen 2015!
A-klasse
1e prijs:
Jense de Jong
Fetze Jan Kooistra
2e prijs
Tessa Kingma
Jelle Kingma
3e prijs:
Harm van der Ploeg
Trea van der Ploeg
B-klasse
1e prijs
Wendy van der Veen
Richard van der Veen
2e prijs
Rients Dijkstra
Agnes Dijkstra
1e prijs verliezersronde
Iris Tilstra
Martijn Tilstra
2e prijs verliezersronde
Anneke Zittema
Johannes Papma
c-klasse
1e prijs
Marije Heeres
Herman Heeres
2e prijs
Jelmer Suierveld
Jan Bat Suierveld
3e prijs
Lea Rispens
Vincent Rump
1e prijs verliezersronde
Demy van der Berg
Danny van der Berg
2e prijs verliezersronde
Jarno van der Ploeg
Hein Rodenhuis
Zaterdag 29 augustus 2015
Uitslag Nachtkaatsen
A-klasse 12 partuur
1e prijs: Nicole Hempenius en Anne Wigarda
2e prijs: Bettie Punter en Wietse Punter
3e prijs: Robert Broeders en Simona Kootstra
1e prijs verl.r.: Rieky Jorritsma en Jan Kooistra
2e prijs verl.r.: Iris bakker en Dennis Scheen
B klasse: 9 partuur
1e prijs: Magdalena Spek en Frits Wigarda
2e prijs: Maaike Hiemstra en Rudy Silvus
1e prijs verl.r.: Tea Wissman en Richard van der Veen
2e prijs verl.r.: Lolkje Joustra en Vincent Rump
28 juni 2015
Uitslag Sponsor/leden vrije formatie partij
A klasse:
1e prijs
Johannes Wielenga
Richard van der Veen
Jelle Kingma
2e prijs
Hein Rodenhuis
Robert Broeders
Roelof Hiemstra
B klasse:
1e prijs
Wietse Jan Kooistra
Ben Snijder
Rianne Hiemstra
2e prijs
Danny v.d. Berg
Anne Wigarda
Paul Kooistra
1e prijs verl. ronde
Fetze Jan Kooistra
Herman Heeres
Sierk Kooistr
Zondag 23 augustus 2015
A-klasse
1e prijs
Harm van der Ploeg
Tessa Kingma
2e prijs
Rhys spek
Janna Styglis
B-klasse
1e prijs
Femke Posthunus
Lea Rispens
2e prijs
Ricardo van der Ploeg
Wendy van der Veen
1e prijs verliezersronde
Janneke Posthumus
Anneke Zittema
2e prijs verliezersronde
Jelmer Suierveld
Jeroen Bronger
7 juni 2015
Ledenpartij voor jeugdleden
B-klasse
1e prijs
Myrthe v/d Ploeg
Elly Zittema
2e prijs
Janneke Posthumus
Jeroen Bronger
A-klasse
1e prijs
Jense de Jong
Femke Posthumus
2e prijs
Mariska van der Veen
Rients Dijkstra
1e prijs verliezersronde
Pasquale van der Veen
Janna Styglis
3 mei 2015
De eerste ledenpartij is weer een feit. De uitslagen:
Jeugd:
B-klasse:
1e prijs:
Myrthe v/d Ploeg
Jeroen Bronger
2e prijs:
Elly Zittema
Marije Heeres
A-klasse:
1e prijs:
Marten Dijkstra
Mariska v/d Veen
2e prijs:
Arend O. Ten Hoopen
Iris Tilstra
Senioren:
3e prijs / 1e prijs verliezersronde:
Jelle Kingma
Frank Scheffer
Lars Kingma
2e prijs
Roelof Hiemstra
Agnes Dijkstra
Joke Schoonbergen
1e prijs
Sybe bij de Ley
Danny v/d Berg
Remco Bronger