Zondag 8 augustus
2de klas D.E.L. Jorwert
Hein Rodenhuis
Jelte Visser
Andre van Dellen
Woensdag 5 augustus
Freule
2e prijs
Roel Pieter de Jong
Robert Broeders
Maurice Kooistra
Zaterdag 1 augustus
Ald meierspartij
3e prijs meisjes
Ineke van der Ploeg
Joanna Broeders
Trea van der Ploeg
Zondag 26 juli
Schoolmeisjes d.e.l. Huns
Kleine premie
Hesther de Boer (Jellum)
Joanna Broeders (Ried)
Jongens afdeling Harlingen
3e prijs
Bart Broeders
Robert Broeders
Roel Pieter de Jong
Zondag 28 juni
Meisjes A klasse in Easterlittens
2e prijs win.ronde
Ineke van der Ploeg (Ried)
Aluca Bouma (Grou)
Amarins de Groot (Mantgum)
Zondag 21 juni
A-klasse meisjes Makkum
2e prijs
Ineke van der Pleg (Ried)
Aluca Bouma (Grou)
Hester Bruinsma (Wommels)
Zondag 21 juni
Pupillen Jongens D.E.L. Menaam
1e prijs
Bart Broeders (Ried)
Luka van der Weg (Wommels)
Zaterdag 20 juni
Jongens A-klasse D.E.L. Hijum Feinsum
1e prijs
Roel Pieter de Jong (ried)
Jurre Rinia (Makkum)
Kevin Jordi Hiemstra (Cornjum)
Zondag 13 juni
Afdeling Schoolmeisjes Easterlittens
2de prijs
Trea van der Ploeg
Reny van Wieren en
Joanna Broeders
Coach: Roelof Hiemstra
Zondag 7 juni
Heren 2e klas D.E.L. Sint Annaparochie
Hein Rodenhuis
Jelmer Westra
Dirkjan Bouma
Zondag 7 juni
Meisjes A+B-klasse Arum
1ste prijs winnaarsronde
Ineke van der Ploeg (Ried)
Marije Hellinga (Deinum)
Yang Lin Zijlstra (Schettens)
Zondag 7 juni
A+b klasse Schoolmeisjes Winsum
3e Prijs
Trea van der Ploeg (Ried)
Corrie Kroondijk (Easterein)
Zondag 7 juni
KNKB Jongen s D.E.L
2e prijs
Cathrinus van Wieren (Ried)
Paul Dijkstra (Bitgummole)
Tijs Dijkstra (Ingelum)
Zaterdag 6 juni
Uitnodigingspartij Meisjes Britsum
2de prijs herkansingsronde
Ineke van der Ploeg (Ried)
Anne Rixt Cnossen (Bolsward)
Sjoukje Stuiver (Witmarsum)
Zondag 31 mei
B-Klasse
1e prijs
Joop Bootsma (Reahus)
Simon Kingma (Easterein)
Evert Siderius (Ried)
Zondag 31 mei
Meisjes d.e.l. Reard
1e prijs winnaarsronde
Ineke van der Ploeg (Ried)
Martzen Deinum
Jinka Krist
Zondag 31 mei
Schoolmeisjes Hattwerd
1e prijs
Trea van der Ploeg
Reny van Wieren
Joanna Broeders
Zaterdag 23 mei:
Pupillenjongens Door elkaar loten B + Herkansing Morra-Lioessens
3e prijs winnaarsronde
Harm van der Ploeg (Ried)
Andre de Vries (Bitgummole)
Zaterdag 23 mei
d.e.l Marssum
Klaas
Jouke
Robert Broders (Ried)
Zaterdag 23 mei 2015
Schoolmeisjes Door elkaar loten B + Herk. Paesens-Moddergat
2e prijs winnaarsronde
Trea van der Ploeg (Ried)
Reny van Wieren (Ried)
Zaterdag 23 mei
Meisjes Door elkaar loten B + Herk. Wommels
1e prijs winnaarsronde
Ineke van der Ploeg (Ried)
Marijke Keuning (Wiuwert)
Dieuwke Roelfsema (Jirnsum)
17 mei 2015
A klasse d.e.l. Jongens Stiens:
1e prijs Robert Broeders (ried)
Kevin Jordi Hiemstra (Cornjum)
Jurre Rinia (Makkum)
2e prijs
Roel Pieter de Jong (Ried)
Nick Leistra (Tzummarum
Sil Leystra (Westhoek)
17 mei 2015
Meisjes B-klasse door elkaar loten te Stiens
2e prijs
Ineke van der Ploeg (Ried)
Yvonne Eisma (Tzum)
Jannica van der Ploeg (Stiens)10 mei
KNKB Hantum jongens door elkaar loten B-Klasse
2e prijs
Thomas Kleefstra (Boer)
Gerben de Boer (Gaast)
Sjoerd Keizer (Tzummarum)
Woensdag 13 mei 2015
Federatiepartij d.e.l. basisscholen A en B-klasse te Tzum
1e prijs verliezersronde
Rients (ried)
Janna
Alice
10 mei Pupillen jongens d.e.l. Wommels
3e prijs verliezersronde Bart met Rein Breuker (Leeuwarden)
Zondag 10 mei 2015
Burgwerd, Meisjes door elkaar loten
2e prijs
Ineke v/d PLoeg (Ried)
Kim Dijkstra (Makkum)
Sjoukje Stuiver (Witmarsum)
10 mei Winsum d.e.l. A-klasse Schoolmeisjes
2e prijs
Joanne Broeders
Geanne Faber (Arum)
27 april 2015
50+ door elkaar loten.
1e prijs
Pieter Zondervan (Jorwerd)
Evert Siderius (Ried)
Bouwe van der Veer (Winsum)
Afdeling:
2e prijs verliezersronde A/B d.e.l. Leeuwarden
Harm (Ried)
Yoram Elzinga (Bolsward)
1e prijs verliezersronde A/B d.e.l Schoolmeisjes Sneek
Joanna (Ried)
Fiera de Vries (Sexbierum)