Persoonlijk Klassementen
Heren 50+
Evert
Siderius
Datum Plaats Wedstrijd Punten
27-4-2015 Harlingen
Heren
50+ Door elkaar loten 3
24-5-2015 Reahûs-Turns Heren
50+ Door elkaar loten B 3
1-8-2015 Burgwerd
Heren
50+ Door elkaar loten A klasse 3
22-8-2015 Goenga Heren
50+ Door elkaar loten A klasse 2
11
Heren 2e klasse
Hein
Rodenhuis
Datum Plaats Wedstrijd Punten
6-6-2015 St.Annaparochie
Heren
2e klasse Door elkaar loten 2
8-8-2015 Jorwert
Heren
2e klasse Door elkaar loten 3
5
Jongens
Roel
Pieter de Jong
Datum Plaats Wedstrijd Punten
17-5-2015 Stiens
Jongens
Door elkaar loten A klasse poule 2
20-6-2015 Hyum-Feinsum
Jongens
Door elkaar loten A klasse poule 3
1-7-2015 Oosterbierum
Takomst
partij Jongens Uitnodiging DEL. 3
8-7-2015 Arum
Jongens
Vrije formatie 2
25-7-2015 Schettens-Longerhouw
Jongens
Vrije formatie vf 1
26-7-2015 Harlingen
Jongens
Afdeling Uitn 1
5-8-2015 Wommels
Freule
Jongens Afdeling 2
15-8-2015 Jelsum/Koarnjum/Britsum
wedstrijd
is in Koarnjum Jongens Uitnodiging 3
16-8-2015 Ysbrechtum
Jongens
Vrije formatie 3
23-8-2015 Grou
Jongens
Door elkaar loten A klasse poule 3
23
Robert
Broeders
Datum Plaats Wedstrijd Punten
17-5-2015 Stiens
Jongens
Door elkaar loten A klasse poule 3
23-5-2015 Marsum
Jongens
Door elkaar loten A klasse poule 3
27-6-2015 Achlum
Jongens
Door elkaar loten A klasse poule 3
8-7-2015 Arum
Jongens
Vrije formatie
26-7-2015 Harlingen
Jongens
Afdeling Uitn 1
5-8-2015 Wommels
Freule
Jongens Afdeling 2
12
Cathrinus
van Wieren
Datum Plaats Wedstrijd Punten
7-6-2015 Huizum
Jongens
Door elkaar loten 2
Thomas Kleefstra
Datum Plaats Wedstrijd Punten
10-5-2015 Hantum
Jongens
Door elkaar loten 2
Maurice Kooistra
Datum Plaats Wedstrijd Punten
5-8-2015 Wommels
Freule
Jongens Afdeling 2
Pupillenjongens
Bart Pieter Broeders
Datum Plaats Wedstrijd Punten
26-7-2015 Harlingen
Jongens
Afdeling Uitn 1
21-6-2015 Menaam
Pupillenjongens
Door elkaar loten 3
4
Harm van der Ploeg
Datum Plaats Wedstrijd Punten
23-5-2015 Morra-Lioessens
Pupillenjongens
Door elkaar loten B 1
Federatie
20-5-2015 Dongjum/Herbayum pupillen
jongens Federatie door elkaar loten 3
24-6-2015 Peins pupillen
jongens Federatie door elkaar loten 3
Meisjes
Ineke van der Ploeg
Datum Plaats Wedstrijd Punten
10-5-2015 Burgwerd
Meisjes
Door elkaar loten 2
17-5-2015 Stiens
Meisjes
Door elkaar loten B 2
23-5-2015 Wommels
Meisjes
Door elkaar loten B 3
31-5-2015 Raerd
Meisjes
Door elkaar loten 3
7-6-2015 Arum
Meisjes
Door elkaar loten 3
21-6-2015 Makkum
Meisjes
Door elkaar loten A klasse poule 2
28-6-2015 Easterlittens
Meisjes
Door elkaar loten A klasse poule 2
11-7-2015 Lollum-Waaxens
Meisjes
Uitnodiging Uitnodiging 3
1-8-2015 Hitzum
Meisjes
Afdeling Ald Meiers Partij 1
9-8-2015 Peins
Meisjes
Vrije formatie 1
22
Welpen
Rients
Dijkstra
13-6-2015 Ried welpen
jongens Federatie door elkaar loten 3
Schoolmeisjes
Joanne Elise Broeders
Datum Plaats Wedstrijd Punten
1-8-2015 Hitzum
Meisjes
Afdeling Ald Meiers Partij 1
3-5-2015 Sneek
Schoolmeisjes
Door elkaar loten 1
10-5-2015 Winsum
Schoolmeisjes
Door elkaar loten A klasse poule 2
31-5-2015 Hartwerd
Schoolmeisjes
Afdeling 3
14-6-2015 Easterlittens
Schoolmeisjes
Afdeling 2
28-6-2015 Folsgare
Schoolmeisjes
Door elkaar loten A klasse poule 2
4-7-2015 Jorwert
Schoolmeisjes
Door elkaar loten A klasse poule 2
5-7-2015 Jirnsum
Schoolmeisjes
Vrije formatie Herk 3
25-7-2015 Húns-Leons
Schoolmeisjes
Door elkaar loten del 1
9-8-2015 Buitenpost
Schoolmeisjes
Vrije formatie 2
19
Trea van der Ploeg
Datum Plaats Wedstrijd Punten
1-8-2015 Hitzum
Meisjes
Afdeling Ald Meiers Partij 1
23-5-2015 Paesens-Moddergat
Schoolmeisjes
Door elkaar loten B 2
31-5-2015 Hartwerd
Schoolmeisjes
Afdeling 3
7-6-2015 Easterlittens
Schoolmeisjes
Door elkaar loten 1
14-6-2015 Easterlittens
Schoolmeisjes
Afdeling 2
5-7-2015 Jirnsum
Schoolmeisjes
Vrije formatie Herk 1
10
Reny van Wieren
Datum Plaats Wedstrijd Punten
23-5-2015 Paesens-Moddergat
Schoolmeisjes
Door elkaar loten B 2
31-5-2015 Hartwerd
Schoolmeisjes
Afdeling 3
14-6-2015 Easterlittens
Schoolmeisjes
Afdeling 2
28-6-2015 Folsgare
Schoolmeisjes
Door elkaar loten B 2
9
Mara Scheffer
Datum Plaats Wedstrijd Punten
18-7-2015 Deinum
Schoolmeisjes
Door elkaar loten B 2
Federatie
20-5-2015 Dongjum/Herbayum schoolmeisjes
Federatie door elkaar loten 3
24-6-2015 Peins schoolmeisjes
Federatie door elkaar loten 3
Federatie pupillen meisjes
Tessa Kingma
Datum Plaats Wedstrijd Punten
13-6-2015 Ried
pupillenmeisjes
Door elkaar loten verl.r. 1
Federatie welpen meisjes
Mirthe van der Ploeg
Datum Plaats Wedstrijd Punten
24-6-2015 Peins
welpenmeisjes
Door elkaar loten verl.r. 2
AFDELING
SUCCESSEN
Federatie
Franekeradeel
Dorpencompetitie
Jongens
1e prijs: Ried: Frank Scheffer / Thomas
Kleefstra / Maurice Kooistra
Pupillen jongens
1e prijs: Ried 2: Harm van der Ploeg / Bart
Broeders
FRANEKERADEEL PARTIJ VOOR DE JEUGD (15 AUGUSTUS 2015)
Pupillen jongens
1e prijs: Ried: Harm van der Meulen / Bart Broeders
2e prijs: Ried: Marten Dijkstra / Rhys Spek
FRANEKERADEEL PARTIJ VOOR DE SENIOREN (16 AUGUSTUS 2015)
Dames
1e prijs: Ried: Rianne Hiemstra / Bettie
Punter / Agnes Hiemstra (Koningin)
Heren
1e prijs: Ried: Hein Rodenhuis / Danny
Kooistra (Koning) / Roelof Hiemstra
KNKB
FREULE
PARTIJ WOMMELS 5-8-2015
2e prijs Ried: Maurice Kooistra,
Robert Broeders en Roel Pieter de Jong
Ald
Meijers PARTIJ Hitzum 1-8-2015
3e prijs Ried: Trea van der Ploeg,
Joanne Elise Broeders en Ineke van der Ploeg
31-5-2015 Hartwerd
Schoolmeisjes
Afdeling
1e prijs: Ried: Trea van der
Ploeg, Reny van Wieren en Joanne Elise Broeders
14-6-2015 Easterlittens
Schoolmeisjes
Afdeling
2e prijs: Ried: Trea van der
Ploeg, Reny van Wieren en Joanne Elise Broeders
26-7-2015 Harlingen
Jongens
Afdeling Uitnodiging
3e prijs: Ried: Bart Broeders,
Robert Broeders en
Roel Pieter de Jong.